Weź  udział w bezpłatnych warsztatach, dedykowanych osobom zainteresowanym złożeniem wniosku do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2024.

Na warsztaty obowiązują zapisy - należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.  

PROJEKT SBO 2024 UBRANY W SŁOWA

online (link do spotkania zostanie przesłany osobom, które zgłoszą się na warsztaty)

Wiesz już, na czym polegać będzie Twój projekt do SBO? W takim razie czas go opisać! Na warsztatach porozmawiamy o tym, jak pisać, aby tekst wniosku był prosty i łatwy do zapamiętania. Skupimy się na wybranych częściach formularza wniosku do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2024 – szczególnie ważnych z punktu widzenia osób głosujących. Dowiesz się, jak jasno ująć w słowa tytuł, opis i uzasadnienie projektu i sprawić, by były dobrą wizytówką Twojego pomysłu. 

Warsztaty poprowadzi Anna Tuderek. 

WNIOSEK SBO 2024 LAST MINUTE

online (link do spotkania zostanie przesłany osobom, które zgłoszą się na warsztaty)

Podczas warsztatów dowiesz się, czego może dotyczyć wniosek i o czym należy pamiętać, przygotowując swój projekt. Poznasz obowiązujące zasady i najważniejsze informacje, dotyczące tegorocznego naboru. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces przygotowania wniosku do SBO 2024. Warsztaty polecamy szczególnie tym osobom, które do tej pory nie miały jeszcze doświadczenia jako wnioskodawca SBO.

Warsztaty poprowadzi Paulina Stok-Stocka.